Kontakty

Hľadáte kvalitný pneuservis s dlhou praxou? Máme viacako dvadsaťrokov skúseností a dokážeme Vám dodať špičkový servis v oblasti opráv a výmeny pneu, kontrole a plnenia klimatizácie alebo  čistenia interiéru. Opýtajte sa na podrobnosti o našich službách a ozvite sa nám pomocou niektorého z nasledujúcich kontaktných údajov!

PNEU MOTOTECHNA

Prevádzka  Ružomberok

Adresa:
Hlavná stanica 3
034 01  Ružomberok

Telefón:
044 / 4321 879

Mobil:
0915 873 121

Fax:
044 / 4321 454

E-mail:
rk@pneumototechna.sk

Prevádzka  Liptovský Mikuláš

Adresa:
1. mája 485
031 04 Liptovský Mikuláš

Telefón / fax:
044 / 5521 444

Mobil:
0915 883 506

E-mail:
info@bestdrivelm.sk

Web:
www.pneumototechna.sk

Zastavte sa v našom pneuservise a pripravte svoje auto dokonale na ďalšiu sezónu! Radi Vám poskytneme všetky služby, vďaka ktorým bude Vaše auto vyzerať rovnako dobre ako pred rokmi. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Kde nás  v Ružomberku nájdete

Pneu mototechna s.r.o. poskytuje svojim klientom špičkové služby v oblasti servisu a výmeny pneu, čistenia interiérov alebo rýchloservisu osobných áut hneď vo dvoch pobočkách v Žilinskom kraji. Využiť tak našu ponuku  môžu klienti ako v Ružomberku, tak v Liptovskom Mikuláši, vzdialených od seba je slabých tridsať kilometrov. Pokiaľ žijete bližšie pri Ružomberku, nájdete našu prevádzku   na ulici Hlavná stanica na brehu Váhu. Ako názov napovedá, servis sa  nachádza len pár desiatok  metrov od miestnej železničnej a autobusovej stanice. Ak chcete naopak využiť náš servis v Liptovskom Mikuláši, hľadajte nás na ulici 1. mája, jednej z najväčších, ktorá celé mesto pretína. Prajeme príjemnú cestu a tešíme sa na osobné stretnutie  s Vami!