O nás

Hľadáte kvalitný pneuservis? V Ružomberku a Liptovskom Mikuláši poskytujeme služby v oblasti servisu pneumatík, opráv TPMS snímačov a veľa ďalších servisných služieb pre osobné automobily, motorky aj nákladné autá už veľa rokov. Vďaka svojim bohatým skúsenostiam v odbore dokážeme každému zo svojich zákazníkov vždy ponúknuť  kompletný servis na špičkovej úrovni, ktorý myslí na všetky ich potreby. Je pre nás dôležité všetky  časti našej ponuky neustále inovovať a rozširovať ju tak, aby sme  dokázali obslúžiť potreby čím ďalej širšieho spektra klientov. Sme radi, že za posledných viacej než dvadsať rokov sme si našli stovky spokojných zákazníkov a že veľký rad z nich naše služby využíva opakovane. Budeme radi, pokiaľ  nás vyskúšate i Vy!

A čo konkrétne Vám  dokážeme ponúknuť?

Obsluhujeme všetkých motoristov zo širokého okolia Ružomberku a Liptovského Mikuláša. Služby pneuservisu poskytujeme vodičom osobných áut, motocyklov, dodávok, SUV i nákladných vozidiel.

  • Náš pneuservis ponúka všetky služby v oblasti prezutia alebo opravy pneu. Okrem toho ale tiež montujeme pneumatiky RunFlat, ktoré sú vyvinuté špeciálne na tomu, aby dokázali pokračovať v jazde i v prípade defektu, umývame a kalibrujeme hliníkové disky a zapisujeme alternatívne rozmery diskov do technického preukazu. Ak sa rozhodnete si u nás objednať prezutie sezónnych pneumatík, máme v našom servisemožnosť ich uskladnenia.
  • Predávame i prenajímame strešné boxy rôznych značiek, ktoré Vám umožnia rozšíriť svoj batožinový priestor a vziať si na dovolenku trebárs lyže, stan alebo kufor naviac. K dispozícii na predaj máme taktiež nosiče značiek Thule, Hapro, Atera a ďalšie.
  • Čistíme interiéry osobných áut i dodávok pomocou špičkovej autokozmetiky a robíme ozónovú dezinfekciu. Postaráme sa o to, aby bol interiér Vášho voza i po rokoch pohodlný a krásny.
  • Pokiaľ potrebujete svoje auto urgentne opraviť, ponúkneme Vám kvalitný rýchloservis: postaráme sa o poškodené brzdové doštičky, kotúče alebo tlmiče.
  • Svojim klientom poskytneme tiež kompletný servis klimatizácie: zaistíme jej plnenie i kontrolu.

Je pre nás dôležité úplne Vám vyhovieť vo všetkých oblastiach našej ponuky. Pokiaľ by ste sa o našich službách radi podrobnejšie informovali, zavolajte nám a opýtajte sa, ako by sme svoje služby mohli prispôsobiť práve Vašim potrebám. Tešíme sa na spolupráci s Vami!

Prevádzková doba

Pondelok 8:00 – 16:30
Utorok 8:00 – 16:30
Streda 8:00 – 16:30
Štvrtok 8:00 – 16:30
Piatok 8:00 – 16:30
Sobota 9:00 – 11:30
Nedeľa  Zatvorené