Jar sa blíži a my v BestDrive Ružomberok sme pripravení postarať sa o Vaše auto tak, aby cestovanie bolo pre Vás i v tomto období bez starostí. Našou úlohou je pripraviť Vaše auto na prevádzku v letných mesiacoch s využitím komplexného servisu pod jednou strechou. Sme schopní Vám ponúknuť kvalitné pneumatiky overených značiek. U nás si skutočne každý vyberie. Radi pomôžeme s výberom tej najvhodnejšej pneumatiky pre Váš automobil, štýl jazdy i stav peňaženky.

A výberom pneumatík to zďaleka nekončí! Samozrejmosťou je i kvalitný pneuservis, kde Vám profesionálny tým servisnách mechanikov na mieste zakúpené pneumatiky namontuje na Vaše vozidlo.A čas strávený na pobočke pri čakaní na servis svojho auta si môžete skrátiť – napríklad aj vďaka WiFi pripojeniu.

…a keď si kúpiš sadu pneumatík Continental – vyhraj E-bike v hodnote 3 000 €, alebo niektorý z desiatok super cyklobatohov.

8 súťažných týždňov , začíname 1. 4. do 31. 5. 2018
Výhercov žrebujeme každý týždeň.

Pokiaľ nedisponujete voľným priestorom na skladovanie zimných pneumatík, prenechajte túto starosť nám. Zabezpečíme ich komfortné skladovanie v našich priestoroch.

Pri každej montáži pneumatík vizuálne skontrolujeme podvozok Vášho automobilu a upozorníme Vás na prípadné nedostatky. Ponuka autoservisných služieb je pomerne široká a umožňuje realizovať prípadné odhalené nedostatky pod jednou strechou, priamo v pobočke BestDrive bez toho, aby ste museli s vozidlom jazdiť niekam inde. Po zimnej sezóne budú aktuálne predovšetkým také služby, ako je kontrola a prípadná výmena tlmičov, servis bŕzd, ale aj napríklad príprava Vášho vozidla na STK.